Zasady społeczności tandemowej

Mając na celu zbudowanie międzynarodowej społeczności uczącej się, wprowadziliśmy zasady, dzięki którym nawiązywanie relacji będzie przebiegać w otwartej i bezpiecznej atmosferze.

Każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania poniższych reguł, a jeżeli spotka się z przypadkiem ich łamania, to powinien niezwłocznie powiadomić o tym koordynatora Tandemów językowych.

 
Zasady społeczności
 
 
Zasady społeczności Tandemowej:
 
1. Strona Tandemów językowych nie jest platformą randkowa. Budujemy społeczność, żeby się uczyć, rozwijać i nawiązywać kontakty. Jeżeli zamierzasz używać strony Tandemów językowych tylko i wyłącznie do celów randkowych, to uprzejmie prosimy o wybranie innego portalu.
 
2. Szanujemy inne kultury, poglądy oraz podejścia do życia. W naszej społeczności nie ma miejsca na uprzedzenia i dyskryminację.
 
3. Traktujemy siebie nawzajem z szacunkiem oraz otwartością mając na celu rozwój osobisty poprzez wymianę językowo-kulturową.
 
4. Jesteśmy wdzięczni za to co otrzymujemy i hojni w tym co dajemy. Pamiętamy o tym, że nasz proces rozwoju jest oparty na obustronnej wymianie.
 
5. Nie używany strony Tandemów Językowych w celach reklamowych innych produktów oraz usług.